Zrozumienie znaczenia badania wolnego płodowego DNA w ciąży

Wiele przyszłych mam może zastawia się, czym są badania wolnego płodowego DNA? Są to nieinwazyjne badania prenatalne z krwi. Badania dostarczą wielu cennych informacji o zdrowiu nienarodzonego jeszcze dziecka. Dlaczego tak wiele przyszłych mam decyduje się właśnie na te testy?  Warto wspomnieć tutaj o badaniu NIFTY pro, które ma najszerszy zakres badanych chorób genetycznych oraz wiele innych zalet.

Czy badania wolnego płodowego DNA to proste testy z krwi?
Czy badania wolnego płodowego DNA sprawdzą płeć dziecka?
Czy badania wolnego płodowego DNA to najdokładniejsze badania prenatalne?
Badania wolnego płodowego DNA – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Czy badania wolnego płodowego DNA to proste testy z krwi?

Badania wolnego płodowego DNA rewolucjonizują podejście do badań prenatalnych. Są one niezwykle proste w wykonaniu – wymagają jedynie pobrania próbki krwi od przyszłej mamy. Dzięki temu badanie jest całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne i nie wiąże się z ryzykiem dla zdrowia mamy i dziecka. To sprawia, że coraz więcej przyszłych rodziców wybiera ten test prenatalny z krwi.

Czy badania wolnego płodowego DNA sprawdzą płeć dziecka?

Nie wszystkie badania wolnego płodowego DNA mają taka możliwość. W cenie testu NIFTY pro, rodzice na życzenie mogą poprosić o sprawdzenie płci dziecka. Oprócz tego badanie zawiera ubezpieczenie wyniku fałszywie negatywnego. To jedyny na rynku test NIPT z taką opcją. Jest to dodatkowy komfort i pewność, którą oferuje ten nowoczesny test.

Czy badania wolnego płodowego DNA to najdokładniejsze badania prenatalne?

Wśród dostępnych badań wolnego DNA płodu, test NIFTY pro uznawany jest za najdokładniejszych. Badanie analizuje 94 choroby genetyczne. W skład wchodzą trzy częste trisomie – 21., 13., 18. Oprócz tego 84 mikrodelecje/mikroduplikacje, 4 choroby związane nieprawidłowościami chromosomów płci oraz trzy inne trisomie. Dzięki wysokiej czułości i specyficzności, test ten zapewnia rzetelne i precyzyjne wyniki, będące kluczowym elementem w planowaniu dalszej opieki prenatalnej.

Badania wolnego płodowego DNA – dlaczego przyszłe mamy wybierają NIFTY?

Badanie wolnego płodowego DNA pozwoli na sprawdzenie nieinwazyjnie zdrowia dziecka, jeszcze przed jego narodzinami. Przyszłe mamy decydują się na test NIFTY ze względu na możliwość wykonania od 10 tygodnia ciąży, ubezpieczenie wyniku, szeroki zakres badanych chorób genetycznych. NIFTY, jako jeden z wiodących testów wolnego płodowego DNA, zdobywa zaufanie przyszłych mam dzięki swojej wszechstronności i wiarygodności. Te wszystkie czynniki sprawiają, że NIFTY staje się wyborem numer jeden dla kobiet, które pragną zapewnić sobie i swojemu dziecku najlepszą możliwą opiekę już od pierwszych dni ciąży.

Oceń artykuł